Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Jackson - DK2M Dinky

DK2M Dinky

Jackson - DK2M Dinky

Alder body (with flame maple veneer on trans finishes), bolt-on maple neck, compound radius maple fingerboard, Seymour Duncan® humbucking pickups, Jackson low-profile double-locking tremolo and black hardware.

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
9/10 (Počet: 2)
Zvuk:
9.5/10 (Počet: 2)
Vzhled:
9/10 (Počet: 2)
Kvalita:
8.5/10 (Počet: 2)
Cena:
10/10 (Počet: 2)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
8/10 - Mel sem kytaru ESP/LTD H-1001 Deluxe se snimaci EMG a musím říct , že zvuk se mi libil daleko mene nez u kytary jackson a to pozor- to jsem byl velkym zastancem esp/ltd a zvlast snimacu emg. Na tomhle jacksonovi jsou snimaci seymour duncan - od techto snimacu sem si moc nesliboval , taky prave proto, ze jsem je nidky na vlastni usi neslysel, jenze to co vylezlo z meho aparatu me bez kecu posadilo na prdel!!! Btw tento set tusim pouziva Will Adler (Lamb of God) Snimace sou paradni i pro tvrdsi styl a nerekl bych , ze v necem zaostavaji.
Zvuk:
10/10 - Desitku davam proto , ze jsem volil mezi epi les paul custom (16100 kč) , esp-ltd deluxe h-1001 emg (29500 kč) a timto jacksonem a zvuk jasne u me vyhral jackson. Nebyl jsem velkym fanouskem teto firmy, kamarad mi poradil , ze ji mam zkusit a jak rikam zvuk me posadil na zadek!!
Vzhled:
8/10 - Je to cele pokryte bilou barvou a zalokovane takze vady na dreve neuvidim:) Jinak opracovani pekne , v laku zadne vady. Ve vyrizech pro snimace a tremolo to neni nasdtrikane komplet , ale to stejen neni videt.
Kvalita:
8/10 - Kvalita provedeni , me zase nejak moc nenatchla ale za cenu 14 103 Kč s DPH co bych cekal ze?:-) Kytara byla totalne neserizena (ktera neni) to co melo zavit bylo povolene snad pul veci v tomto smeru :-) ladici mechaniky, potenciometry. Clonovy potak mi prskal a pri dotyku cehokoliv kovoveho to prestalo. Bylo to tim , ze byly spatne zaizolovane dratky , proste malickost. Je to Japonka takze to je lepsi kauf dle meho nazoru nez rg 350EX/DX , kde se stejne musi menit snimace ,a by se ukazola jak hraje a vyjde to draz (ale je vzhledove hezci)
Cena:
10/10 - Kytaru sem koupil v lednu 2008 cena 14 103 Kč. Super cena.
Celkový dojem:
10/10 - Když jsem tuhle kytaru viděl dva roky zpátky v Plzni u Houdka tak jsem se do ní zamiloval a hned jsem věděl že ji jednou musím mít. Teď se mi to podařilo a jsem z ní opravdu nadšený. Od pohledu je krásná, a navíc mi krásně sedí, zkrátka mám z ní ten nejlepší dojem.
Zvuk:
9/10 - Dva HB Seymour Duncan, SH2N u krku a TB4 u kobylky. Zvuk je přes mého ENGLa opravdu masakrózní, čistý, konkrétní... Byl jsem překvapen i sustainem, na kytaru s FR bych řekl že velmi dobrý. Jediné co bych možná chtěl časem zkusit je ke kobylce dát SD TB5, protože ve stávající TB4 jsou AlNiCo magnety a mně se zkrátka víc líbí keramika
Vzhled:
10/10 - Jsem zatížený na superstraty a tenhle je pro mě ten nej. Bílá barva je ve spojení se světlým javorovým hmatníkem s černými ploutvemi a černou lemovkou jednoduše nádherná. Hlava je ve stejné, tedy světlé barvě a černé logo na ní vynikne. Prostě krása.
Kvalita:
9/10 - Spolehlivost hodnotit nemůžu, mám ji měsíc. Mechaniky fungují dobře, tremolo drží ladění jak má, i když je pravda, že s ním nedělám kdovíjaké vylomeniny. Co mě překvapilo byly struny - na svém webu Jackson uvádí že na kytaře jsou devítky, ale na té mé byly desítky, takže mi to trošku ušetřilo nervy při nastavování. Provedení mi připadá velmi precizní, vše je dotažené do detailu, vše přesně sedí, lícuje atd. Když jsem chtěl z Floyda vytáhnout šroubky abych je naolejoval tak jsem byl překvapen - mají dole u špičky schválně poškozené závity aby nešly vytočit ven - tím je zřejmě zabráněno jejich ztrátě. Trošku mi vadil volume knoflík, protože dost často přepínám snímače a ten knoflík je tam celkem nešikovně, ale chce to jenom čas, je prostě třeba získat ten správný grif, už to jde.
Cena:
10/10 - Koupena 08/2008 na musiccenter.cz. Tehdy byla koruna vůči euru na vrcholu, na webu udávali cenu 14.400,-Kč, mne stála po upozornění na výhodnější cenu v zahraničí 11.047,-Kč, což je naprosto super, takže jsem si rovnou koupil i pevný kufr :-) Záruka nejnižší ceny od Audioteku opravdu funguje, ostatní prodejci se v tomhle mají ještě co učit :-) Zkrátka za takovouhle kytaru se snímači Seymour Duncan je ta cena skoro směšná.